Chcem predať
za najlepšiu cenu

„Je rozdiel, či svoju chyžku predáte za štandardnú cenu, alebo za najlepšiu cenu na trhu.“

Nepredávajte pod cenu

Situácia na trhu je neistá, ceny sa každým dňom menia. Vaša chyžka je však to najcennejšie čo vlastníte, váš najväčší majetok. Nedopusťte, aby ste ju predali pod cenu. Naše znalosti trhu na Zemplíne sú zárukou, že s našou pomocou ju predáte v danom čase za najlepšiu cenu. Vieme, ako na to.

Zviditeľníme vašu chyžku

Vašu nehnuteľnosť dostaneme do povedomia, aby o nej vedelo čo najviac záujemcov. Spropagujeme ju nielen na realitných portáloch či sociálnych sieťach, ale predstavíme ju aj našej širokej klientele zo Zemplína. Čím bude záujemcov, tým vyššiu cenu dosiahneme.

Vzbudíme o chyžku záujem

Vašu chyžku profesionálne nafotíme, natočíme a upraceme – tak, aby vynikli všetky jej výhody. Zorganizujeme za vás aj osobné prehliadky, na ktorých ju predstavíme záujemcom v tom najlepšom svetle. Ušetríme vám tým množstvo času aj starostí.

Vyberieme naj kupca a naj cenu

Zvolíme správnu predajnú stratégiu, aby sme vybrali dôveryhodného kupca, ktorý zaplatí najlepšiu cenu. Všetky náročné vyjednávania môžete nechať na nás, konečné rozhodnutie urobíte sami na základe našich odporúčaní.

Zabezpečíme právny servis

Postaráme sa nielen o to, aby bol predaj výhodný, ale aj bezpečný. Rezervačnú zmluvu, kúpno-predajnú zmluvu, kataster, preberací protokol a všetky potrebné právne záležitosti zabezpečíme s naším skúseným právnikom. Postaráme sa aj o ďalšie formality, vrátane prevodu energií. Vy už iba bez obáv pridáte svoj podpis.

Ak nepredáme, nič neplatíte

V prípade, že vašu nehnuteľnosť nepredáme, nevypýtame si od vás ani cent. Províziu dostaneme, len ak sa predaj podarí. Jednoducho, bez práce nie sú koláče. To je pre vás veľká výhoda, pre nás zasa silná motivácia. Budeme makať, aby sa predaj podaril.

Napíšte nám

Radi vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.